آرایش پاییزی دخترانه (پاییز 1402 جذابتر شوید)

آرایش پاییزی دخترانه (پاییز 1402 جذابتر شوید)

برگ ریزان درختان در فصل پاییز و تغییر رنگ خیابان‌ها و گل‌ها نوید از تغییر رنگ آرایش و مدل آرایش میدهد. آرایش پاییزی دخترانه شاید زیباترین ترند آرایشی در تمام فصول سال باشد. حال سوال اینجاست. چگونه در پاییز 1402 جذابتر باشید؟ چه آرایشی برای فصل پاییز مناسب است؟ انواع مدل آرایش پاییزی دخترانه کدام است؟ بهترین رنگ‌های آرایش پاییزی دخترانه 1402 کدام رنگ است؟ و سوالات بیشمار دیگر که امروز می‌خواهیم به آن‌ها پاسخ دهیم. اگر می‌خواهید در پاییز 1402 به زیبایی بدرخشید با ما همراه باشید.

چه آرایشی برای پاییز مناسب است؟

چه آرایشی برای پاییز مناسب است؟

آرایش پاییزی دخترانه یکی از محبوب‌ترین و خوش رنگ‌ترین سبک‌های آرایشی در سال 1402 به حساب می‌آید. بدون شک هر فصلی ترند آرایشی مخصوص به خود را دارد. پاییز هم از این قاعده مستثنی نیست. استفاده از رنگ‌های زنده، مدل های آرایشی منحصربه فرد با ترکیب مدل لباس‌های پاییزی هر نگاهی را به سمت خود جلب می‌کند.

اگر به مدل‌های آرایشی دخترانه نگاهی بیندازید متوجه خواهید شد که در آرایش پاییزی دخترانه کنتراست رنگ‌ها افزایش پیدا می‌کند. جعبه رنگ آرایش فصل پاییز کاملا گرم است. این بدان معناست که رنگ‌هایی که استفاده می‌شوند دارای ته رنگ زرد هستند. در این این جعبه رنگ شما اثری از ته رنگ آبی نمی‌بینید. استفاده از رنگ‌های سرد در آرایش پاییزی دخترانه اصلا خوشایند و جذاب نیست. در عوض رنگ‌های زرد، سبز و قهوه‌ای روشن تا دلتان بخواهد در ترندهای آرایش پاییزی مشاهده خواهید کرد.

رنگ‌های آرایش پاییزی دخترانه کدام است؟

رنگ‌های آرایش پاییزی دخترانه کدام است؟

در کیف آرایشی شما از رژ لب گرفته تا کرم ضد آفتاب همگی دارای انواع رنگ هستند. اما هر کدام از این رنگ‌ها برای یک فصل خاص و زمان خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ‌های آرایش پاییزی دخترانه دارای انواع تناژ رنگی است که باید فقط رنگی را که برای شما مناسب را انتخاب کنید. استفاده از رنگ‌های روشن و پررنگ تا تناژهای طبیعی‌تر همگی برای آرایش پاییزه دختران 1402 مناسب است. کاربرد و ویژگی هر کدام از این رنگ‌ها را شرح خواهیم داد.

رنگ قرمز در آرایش پاییزی لب‌ها و چشم‌ها

رنگ قرمز در آرایش پاییزی لب‌ها و چشم‌ها

اگر تا به حال از رنگ قرمز برای رنگ رز لب استفاده کرده‌اید، در آرایش پاییزی دخترانه برای آرایش چشم‌ها هم از این رنگ استفاده کنید. رنگ قرمز ترند آرایش پاییزی 1402 می باشد. پس پیشنهاد می‌دهیم که از سایه‌های مختلف رنگ قرمز مثل بروگاندی و زرشکی هم در رنگ رژ لب و هم کشیدن خط چشم و سایه استفاده کنید.

نقش رنگ بنفش در آرایش پاییزه دخترانه

نقش رنگ بنفش در آرایش پاییزه دخترانه

اگر نگاهی به عکس‌های قدیمی در فصل پاییز بیاندازید مشاهده می‌کنید که این رنگ در پاییز حکمرانی می‌کند. استفاده از سایه‌های عمیق رنگ بنفش با ترکیب رنگ‌های پاستلی و برنزی آرایش را جذابتر و خاص‌تر می‌کند. برای خانم‌هایی که چشم‌های فندقی دارند توصیه می‌کنیم سایه رنگ بنفش را فراموش نکنند.

تناژ رنگ نارنجی برای آرایش پاییزی 2023

تناژ رنگ نارنجی برای آرایش پاییزی 2023

وجود رنگ نارنجی در آرایش پاییزی دختران چشم آبی زیاد به چشم می‌خورد. از سوی دیگر ترکیب رنگ‌های بنفش و نارنجی باعث می‌شود که آرایش پاییزی دخترانه بیشتر از هر زمان دیگری در میان رنگ‌های پاییزی خود نمایی کند.

رژ لب و سایه چشم قهوه‌ای در آرایش پاییزی جذاب

رنگ‌های خاکی همچون قهوه‌ای در فصل پاییز بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما هم اگر می‌خواهید در پاییز 1402 جذاب‌تر باشید می‌توانید رنگ سایه و رژ لب خود را قهوه‌ای انتخاب کنید.

انواع مدل آرایش پاییزه دخترانه

انواع مدل آرایش پاییزه دخترانه

فصل پاییز یک فصل عاشقانه و به یاد ماندنی برای هر دختری خواهد بود. از قدم زدن در خیابان‌ها گرفته تا گرفتن عکس‌‍های جذاب پروفایلی همگی در فصل پاییز زیبایی دو چندان دارند. اما این جذابیت و حال خوب با آرایش‌های خاص این فصل خود را بیشتر نشان می‌دهد. برای شمایی که به دنبال انواع مدل آرایش پاییزی دخترانه جذاب هستید، چند نمونه را مثال می‌زنیم.

مقاله بزرگ‌ترین اشتباه رایج هنگام استفاده از کانسیلر را حتما بخوانید!

آرایش پاییزی با رژگونه سنگین

آرایش پاییزی با رژگونه سنگین

با به پایان رسیدن فصل تابستان از درخشندگی پوست خود خداحافظی نکنید. شما می‌توانید هم درخشندگی را با استفاده از اچند لایه رژگونه بر روی پوست و چهره خود زنده کنید. اگر کمی از رژگونه را هم به نوک بینی خود بزنید می‌توانید تغییر چهره عالی همراه با برجسته نشان دادن استخوان‌ها داشته باشید.

آرایش چشم اسموکی پاییزی دخترانه

آرایش چشم اسموکی پاییزی دخترانه

شاید تنها آرایش چشمی که هیچ وقت از مد نمی افتد همین آرایش چشم اسموکی یا دودی باشد. چنانچه به یک مهمانی شبانه دخترانه در فصل پاییز دعوت شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم آرایش چشم دودی سنگین و غلیظ را انتخاب کنید. جذابیت آرایش چشم اسموکی به این است که می‌توان آن را به صورت ملایم هم استفاده کرد. آرایش چشم اسموکی ملایم و ظریف چشم‌ها را برجسته‌تر نشان می‌دهد.

آرایش چشم درماتیک در فصل پاییز

پاییز 1402 فرصت خوبی خواهد بود که شما آنگونه که دوست دارید چشم‌های خود را آرایش کنید. داشتن ظاهری جسورانه و آرایش چشم درماتیک و خاص امروز در میان دختران خیلی ترند شده است. برای این نوع آرایش پاییزی دخترانه می‌توانید از رنگ‌های روشن برای سایه چشم و خط چشم‌های دنباله‌دار و بلند استفاده کنید.

ترند پاییز 1402 با پوست شبنمی

در فصل‌های پاییز گذشته از محصولات آرایش مات بیشترین استفاده می‌شد. اما در پاییز 1402 سعی شده که ظاهری شبنم گونه به چهره دختران داده شود. به این مدل از آرایش پاییزی دخترانه «پوست دلفین» هم گفته می‌شود. در این مدل صورت حالت مرطوب دارد. برای دخترانی که طرفدار آرایش ساده و طبیعی در فصل پاییز هستند پیشنهاد می‌دهیم که از این مدل آرایش استفاده کنند. خرید یک پرایمر شبنم می‌تواند به شما کمک زیادی بکند. با کمک پرایمر می‌توانید آرایش خود فیکس نگه دارید.

ابروهای صابون زده برای آرایش پاییزی

ابروهای صابون زده برای آرایش پاییزی

برعکس ترند سال‌های گذشته امسال در فصل پاییز ابروهای صابون زده و نامرتب ترند شده است. بخصوص برای دخترانی که هنوز ابروهای پرپشت و حجیمی دارند. برای این مدل آرایش پاییزی دخترانه از صابون ابرو کمک بگیرید و تارهای ابروی خود را به سما بالا شانه بزنید. در این مدل صورت حالت طبیعی‌تر و کرکی به خود می‌گیرد.

مونوکروم یا آرایش پاییزی تک رنگ دخترانه

هرچند پاییز فصل تنوع رنگ‌ها و آرایش‌های غلیظ است. اما برای دخترانی که علاقه به آرایش تک رنگ دارند این نوید را می‌دهیم که در فصل پاییز می‌توانید از مدل آرایش پاییزی دخترانه لذت ببرید. آرایش تک رنگ در عین سادگی صورت را بسیار خاص و متمایز نشان می‌دهد. بدون شک این مدل آرایش پاییزی بیشتر در میان دختران ترند خواهد شد. هر رنگ گرمی را که دوست دارید از آن برای آرایش چشم‌ها، لب‌ها و گونه های خود استفاده کنید. در واقع با یک محصول یک ظاهر و آرایش کاملا جدید را برای خود بسازید.

چطور یک آرایش پاییزی شیک و بی نقص داشته باشیم؟

چطور یک آرایش پاییزی شیک و بی نقص داشته باشیم؟

آرایش پاییزی دخترانه سبک و سیاق خاص خود را دارد. اگر شما هم می‌خواهید بدانید چطور می‌توان یک آرایش پاییزی شیک و بی‌نقص را برای خود بسازید، بهتر است چند فاکتور مهم را فراموش نکنید. اول اینکه روش صحیح آرایش کردن را یاد بگیرید. دوم  استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و البته اصل است. برای داشتن آرایش پاییزی دخترانه جذاب چند مرحله زیر را باید به خوبی رعایت کرد. مقاله پیشنهادی نویسنده برای خواندن: بهترین عطر پاییزی زنانه

مرحله اول: پاکسازی صورت برای آغاز آرایش پاییزی

تمام زیبایی آرایش شما بر روی پوستی عاری از هر گونه آلودگی و چربی مازاد خود را نشان می‌دهد. قبل از اینکه آرایش پاییزی دخترانه را شروع کنید بهتر است پوست صورت خود را با شوینده‌های اصل و اورجینال شست و شو دهید. برای پاکسازی پوست صورت و تنظیم PH صورت می‌توانید از چند نمونه محصولات شوینده پوست تراست استفاده کنید.

ژل شوینده کنترل کننده چربی قبل از آرایش پاییزی

ژل شوینده کنترل کننده چربی قبل از آرایش پاییزی

ژل شوینده کنترل کننده چربی پوست تراست بهترین گزینه برای افرادی است که صورتی پر از آکنه و چربی دارند. بدون شک آرایش بر روی پوست صاف و یکدست ماندگاری و زیبایی بیشتری دارد. پیش از آرایش پاییزی دخترانه سعی کنید صورت خود را با ژل شوینده کنترل کننده چربی تراست بشویید.

این محصول به خوبی عمق منافذ پوست را تمیز می‌کند و در عین حال از لطافت پوست برای پوست شما اطمینان حاصل می‌کند.  این ژل بدون داشتن مواد قلیایی، با تنظیم pH پوست شما، محیط مناسبی برای بهبود و سلامت پوست ایجاد می‌کند. فرمولاسیون منحصر به فرد این محصول به عمق منافذ پوستی نفوذ کرده و آلودگی‌ها، آرایش و آلودگی‌ها را به طور موثری از بین می‌برد.

آبرسان تراست برای زیرسازی آرایش پاییزی

آبرسان تراست برای زیرسازی آرایش پاییزی

دخترانی که پوست خشک دارند، آرایش پاییزی مطلوبی را نیز نخواهند داشت. استفاده از ژل شوینده و کرم آبرسان پوست تراست یک پیشنهاد عالی است که به جذاب تر شدن شما در فصل پاییز کمک می‌کند. ژل شوینده و آبرسان پوست تراست یک محصول آبرسان و شاداب‌کننده پوست است که علاوه‌بر پاکسازی پوست از آلودگی‌های سطحی، قابلیت شویندگی عمیق و ملایمی دارد و با pH پوست سازگار است.

همچنین، این محصول با تأمین رطوبت پوست و استفاده از کمپلکس سرامید، به استحکام سلول‌های پوست کمک کرده و از ایجاد چین و چروک و لک و آکنه روی پوست جلوگیری می‌کند. یکی از ویژگی‌های بارز ژل شوینده و آبرسان پوست تراست، دارا بودن ترکیبات فعالی است که شامل سدیم پی سی ای، زایلیتول و کمپلکس اولیگوساکاریدی است. این ترکیبات باعث حفظ رطوبت پوست و آبرسانی مناسب سلول‌های پوست می‌شوند.

مرحله دوم: زیرسازی پوست برای آرایش پاییزی دخترانه

پس از اینکه پوست را از هرگونه آلودگی و خشکی آزاد کردید نوبت به آرایش پوست صورت می‌رسد. در این مرحله باید زیرسازی پوست را انجام دهید. ابتدا از مرطوب کننده و سپس از کرم پودر یا کانسیلر استفاده می‌کنید. کرم پودر یا کانسیلر کمک می‌کند که پوستی یکدست و صاف داشته باشید.

برای رفع تیرگی زیر چشم می‌توانید از کانسیلر متناسب با رنگ پوست استفاده کنید. دخترانی که پوست چربی دارند بهتر است از کرم پودرهای فاقد چربی استفاده کنند و گرنه کرم پودرهایی که قابلیت آبرسانی دارند را به کار ببرید. تنوع کانسیلر و کرم پودر بازار لوازم آرایشی بسیار زیاد است. در اینجا دو مدل از بهترین کرم پودر و کانسیلر تراست را معرفی می‌کنیم که برای آرایش پاییزی دخترانه مناسب است.

کانسیلر تراست برای ترفندهای آرایش پاییزی

کانسیلر تراست برای ترفندهای آرایش پاییزی

کانسیلر تراست می‌تواند با ایجاد پوششی متناسب و مناسب، مشکلاتی مانند پُف، گودی، سیاهی و تیرگی دور چشم را به طور کامل برطرف کند. اما علاوه‌براین ویژگی‌ها، کانسیلر تراست پیچ بژ توانایی پنهان کردن چین‌وچروک و خط‌وخطوط صورت را نیز دارد. استفاده از کانسیلر تراست به شما امکان می‌دهد تا عیوب و نقاط ضعف پوستتان را به صورت موثری مخفی کنید و آرایشی بی‌عیب و بدون دردسر داشته باشید. با رعایت روش مصرف و نکات مهم، می‌توانید آرایشی طبیعی و متناسب با نیازهایتان داشته باشید. همچنین، به خاطر داشته باشید که محافظت از پوست حساس دور چشم‌تان در برابر اشعه‌های مضر ماورابنفش هم از مزایای استفاده از کانسیلر است.

کرم بی بی تراست برای آرایش پاییزه دخترانه

کرم بی بی تراست برای آرایش پاییزه دخترانه

کرم بی بی پلاس تراست (BB+) محصولی نوآورانه زیبایی که باعث شگفتی در دنیای آرایش شده است و به ترکیبی از فواید مراقبت از پوست و پوشش آرایشی می‌پردازد. اگر شما علاقه‌مند به آرایش پاییزی دخترانه هستید، کرم پودر BB تراست چیزهای جذاب ویژه خود را دارد. این محصول با پوشش‌دهی طبیعی، قابلیت پوشاندن لک‌های خفیف و نواقص جزئی پوست را داراست. اما خصوصیت‌های بی‌نظیر این کرم به مراتب بیشتر از یک محصول آرایشی عادی است. خواص آبرسانی، ضدپیری و محافظت از پوست در برابر اشعه‌های خورشید، از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد این محصول به حساب می‌آید.

مرحله سوم: آرایش چشم پاییزی دخترانه

پس از یکدست و صاف کردن پوست صورت نوبت به آرایش چشم‌ها می‌رسد. چشم‌ها نقش زیادی در زیباسازی آرایش پاییزی دخترانه دارند. اگر برای طول روز و یک گردش عادی آرایش می‌کنید، چشم‌ها را ساده آرایش کنید. اگر به مهمانی مهم یا جشنی در غروب و شب دعوت هستید، آرایش غلیظ چشم را انجام دهید. برای این کار از رنگ‌های پایه همچون زغالی، مشکی و قهوه‌ای استفاده کنید.

سایه دوم را با رنگ‌های نارنجی، قرمز، طلایی یا متعلقات این تناژ شروع کنید. کشیدن سایه سرد را فراموش کنید. چون جذابیت صورت شما را از بین می‌برد. برای دخترانی که چشمان درشتی دارند بهتر است خط چشم را در قسمت بالا و پایین چشم خود بکشید در غیر این صورت، خط چشم را از میانه چشم به سمت بیرون بکشید. سعی کنید از خط چشم‌های مشکی و براق استفاده کنید تا تفاوت را احساس کنید.

مژه بلند ترند آرایش پاییزی 1402

مرحله چهارم: مژه بلند ترند آرایش پاییزی 1402

برای جذاب‌تر کردن چشم‌ها و زیباتر کردن سایه چشم، بهتر است مژه ها را بلندتر کنید. استفاده از ریمل‌های حجم‌دهنده و بلندکننده در این فصل بیشترین کاربرد را دارد. آرایش چشم شما چه ساده باشد چه غلیظ بهتر است مژه‌های بلندی داشته باشید. سعی کنید از ریمل‌هایی استفاده کنید که هم حجم‌دهنده باشد هم بلند کننده. داشتن مژه‌های بلند اما باریک در آرایش پاییزی دخترانه خیلی جذاب نیست.

مرحله پنجم: آرایش پاییزی لب‌ها

رژ لب گزینه ای است که همیشه باید در میان آرایش صورت باشد. در فصل پاییز و برای جذابیت بیشتر رژ لب را مخالف با نوع آرایش انتخاب کنید. اگر آرایش شما مات بود، رژ لب براق پیشنهاد می‌شود. اگر آرایش براق بود، رژ لب باید مات باشد. رنگ‌های قهوه‌ای، قرمز، نارنجی و گلبهی برای رژ لب ، ترند پاییز 1402 شده است.

رژگونه به سبک آرایش پاییزی

مرحله ششم: رژگونه به سبک آرایش پاییزی

اگر به دنبال ترند آرایش پاییزی دخترانه 2023 هستید و عاشق ترفندهای آرایشی پاییزی بهتر است رژگونه را در کیف آرایشی خود بگذارید. در این فصل برای رژگونه رنگ‌های بژ، هلویی، مسی، آجری و طلایی بهترین ترکیب را در آرایش پاییزی دخترانه به وجود می‌آورند.

سخن پایانی

در فصل پاییز به دلیل خنک بودن هوا تحمل آرایش غلیظ و سنگین برای دختران جوان سخت نیست. از این رو در آرایش پاییزی دخترانه از رنگ‌های گرم بیشترین استفاده می‌شود. رنگ‌های زرد، قرمز، نارنجی، طلایی و قهوه‌ای بیشترین استفاده را در ترند آرایش پاییزه 1402 دارد. اما بهتر است بدانید که اولین و مهم ترین نکته برای داشتن بهترین آرایش پاییزه دخترانه، دانستن نکات حرفه ای و ترفندهای آرایش پاییزی است که در این مقاله به آن اشاره شده است. فراموش نکنید چون آرایش فصل پاییز بسیار سنگینن است، لوازم آرایشی خود را از فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید.

سوالات متداول

آیا در فصل پاییز می‌توان از خط چشم آبی استفاده کرد؟

خیر. خط چشم آبی در اکثر مواقع فشن شناخته شده و در فصل پاییز جلوه خود را از دست می‌دهد. برای دختران جوانی که به دنبال ترند آرایشی پاییزی 2023 هستند توصیه می‌کنیم خط چشم را با رنگ طلایی بکشند. اما در مجموع سیاه زغالی از همه جذاب‌تر است.

سایه چشم درخشان و رنگین کمانی در آرایش پاییزی دخترانه خیره کننده است؟

همان طور که اشاره شد چشم‌ها نقش مهمی را در آرایش پاییزه ایفا می‌کنند. از این رو رنگ سایه چشم را با دقت بیشتری انتخاب کنید. بدون شک استفاده از سایه چشم رنگین کمانی و نئونی در این فصل جذاب نیست.

اگر بخواهم یک رنگ رژ لب را انتخاب کنم که شور و حرارت به آرایش پاییزی ببخشد، کدام رنگ است؟

رنگ زرشکی یکی از رنگ‌هایی است که کل روز هم روی لب شما باشد باز به شما شور و حرارت می‌بخشد. زرشکی یک رنگ گرم و سنگین است که حس شادابی را به شما می‌بخشد. فرقی ندارد آرایش چشم شما سبک باشد یا سنگین، رنگ رژ لب زرشکی ترکیب فوق العاده‌ای رو روی صورت شما به تصویر می‌کشد.

2 دیدگاه برای “آرایش پاییزی دخترانه (پاییز 1402 جذابتر شوید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *