بهترین عطر پاییزی زنانه (معرفی برترین های 1402)

بهترین عطر پاییزی زنانه (معرفی برترین های 1402)

پاییز یک فصل عاشقانه و خاطره‌انگیز برای زن و مرد است. خانم‌ها بیشتر از آقایون با حال و هوای پاییز زندگی می‌کنند. شروع پاییز برای بانوان شروع تغییر مد و آرایش و عطر است. بهترین عطر پاییزی زنانه در این سناریو نقش اساسی را بازی می‌کند. لباس‌های شیک پاییزی با آرایش خاص با بوی بهترین عطرهای پاییز خودنمایی می‌کنند.

اگر هنوز عطر پاییزی خود را انتخاب نکرده‌اید یا به دنبال برترین عطرهای پاییزی 1402 هستید، بهتر است تا پایان این مقاله با ما باشید. فروشگاه تخصصی تراست عرضه کننده بهترین عطرهای پاییزی زنانه با هر سیلقه‌ای است که در ادامه بهترین‌های آن را معرفی می‌کنیم.

ویژگی و خصوصیات عطر پاییزی زنانه

ویژگی و خصوصیات عطر پاییزی زنانه

شروع پاییز یعنی شروع تغییر و تحول در آرایش و بوی عطرلباس‌ها است. خانم‌های شیک پوش و عاشق مد و فشن در هر فصل از عطر مخصوص به آن فصل استفاده می‌کنند. اگر دوست دارید شما هم خاص باشید بهتر است بهترین عطر پاییزی زنانه را انتخاب کنید. اما ویژگی و خصوصیات عطر پاییزی زنانه چیست؟ از تاثیر آب و هوا بر روی رایحه و پخش بوی عطر خود اطلاع دارید؟ تفاوت گرم و سرد بودن رایحه‌ها را برای فصل پاییز می‌دانید؟

وقتی به مغازه یا فروشگاه عطر زنانه مراجعه می کنید، اولین سوالی که می پرسند، «چه نوع رایحه‌ای را دوست دارید؟» خواهد بود. این بدان معناست که شما عطر شیرین را می‌پسندید یا تلخ و تند. عطر زنانه سرد را دوست دارید یا گرم. ترکیب رایحه‌ها به عبارتی نت‌های عطر باعث می‌شود که برخی عطرها سرد و برخی گرم باشد. زمانی که رایحه‌های سرد غالب باشد می گویند عطر سرد است و مواقعی که نت‌های گرم بیشتر باشد، منظور عطر گرم است.

در بهترین عطرپاییزی زنانه نیز این تفاوت‌ها اعمال شده که آن را از عطر تابستانی زنانه تفکیک کرده است. پرفیوم‌های پاییزی زنانه از ماده‌ای با رایحه گرم ساخته می‌شوند. اما در عطرهای زنانه تابستانی با رایحه‌ای سرد و خنک به فروش می‌رسد. اگر در فصل تابستان خانمی از کنار شما رد شد و بوی مرکبات را استشمام کردید تعجب نکنید. عطرهای تابستانه زنانه رایحه‌های مرکبات استفاده می‌شود.

مقاله پیشنهادی: آرایش پاییزی دخترانه

اگر در خیابان‌های نم زده پاییز قدم زدین و بوی عنبر، وانیل، کارامل،عود یا مشک شما را مست کرد، بدانید یک خانم با بهترین عطر پاییزی زنانه از آنجا رد شده است. تمایل مغز به استشمام رایحه‌های گرم در هوای سرد برای همه به اثبات رسیده است. بوی سنگین و تند عطرهای گرم پاییزی زنانه بدون شک حس بویایی انسان را تحریک می‌کند.

معیارهای انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه

معیارهای انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه

برای انتخاب برترین عطر پاییزی زنانه معیارهای زیادی وجود دارد که بایستی به آن دقت کرد. برای نمونه ماندگاری عطر، تند یا شیرین بودن، نت عطرها و اصل بودن آن باید مورد بررسی قرار گیرد. اگر با نت‌های موسیقی آشنایی دارید، بدانید که عطر هم نت‌هایی دارد که آشنایی با آن یکی از معیارهای انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه خواهد بود. عمق زیاد در بوی عطر را از معیارهای اصلی انتخاب پرفیوم زنانه بدانید. این عمق بو در نت‌های عطر وجود دارد.

نت اول عطر زنانه چیزی است که درخشانی بیشتری نسب به دیگر نت‌ها دارد و آن را قبل از همه نت‌ها حس می‌کنید. در نت دوم که با نام نت قلب هم می‌شناسند، ترکیبی از رایحه گل و میوه است. برای نت پایانی یا نت سوم در اغلب مواقع از چوب و مشک می‌باشد.

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه 1402 به اصالت عطر برمی‌گردد. فرقی ندارد خریدار هستید یا فروشنده، فراموش نکنید که اگر عطر پاییزی زنانه را می‌خرید که قرار است بوی میوه یا گل خاصی را بدهد، باید دقیقا همان بو را داشته باشد.

ماندگاری از معیارهای انتخاب عطر است

ماندگاری از معیارهای انتخاب عطر است

از دیگر معیارهای انتخاب برترین عطرهای پاییزی زنانه است. هر چقدر که عطر ماندگاری طولانی مدتی داشته باشد، بدون شک یک عطر اصل و اورجینال است. فقط یک نکته را به خاطر داشته باشید. گاهی اوقات یک عطر شاید ماندگاری زیادی دارد اما در انتها بوی بدی را ساطع می‌کند. سعی کنید در ابتدا یک شیشه کوچک از عطر پاییزی را خریداری کنید و آن را برای مدت تست کنید.

هماهنگی رایحه‌های عطر و ادکلن پاییزی زنانه از دیگر معیارهای انتخاب خواهد بود. اگر قصد خرید عطری با ترکیب رایحه‌های میوه و گل هستید، باید مطمئن شوید که در مواد اصلی محتویات عطر هماهنگی خاصی رعایت شده باشد. ساطع شدن بوی عجیب و غریب از لباس‌های شما نه تنها برای دیگران حتی برای خودتان هم خوشایند نخواهد بود.

برای بررسی کیفیت محصولات تراست این مقاله را بخوانبد: محصولات تراست بهتره یا لدورا یا نفیس؟

عدم ایجاد لک و رنگ زرد روی لباس را باید از معیارهای اصلی انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه دانست. خانم‌ها روی لباس بشدت وسواس دارند. برای همین سعی کنید عطر و ادکلنی را انتخاب کنید که هیچگاه روی لباس شما لک ایجاد نکند.

نکات کاربردی استفاده از عطرهای پاییزی زنانه

نکات کاربردی استفاده از عطرهای پاییزی زنانه

تنها خرید بهترین عطر پاییزی زنانه ملاک نیست. نکات کاربردی استفاده از این عطرهای زنانه نیز نیاز به اندازه انتخاب بهترین پرفیوم پاییزی زنانه مهم است. در اینجا به چند مورد از این نکات مهم اشاره می‌کنیم.

استحمام یا دوش گرفتن پیش از استفاده عطر پاییزی زنانه

دوش گرفتن

استحمام یا دوش گرفتن پیش از استفاده عطر پاییزی زنانه به ماندگاری عطر کمک زیادی می‌کند. پوست‌هایی که تمیز هستند، رایحه را بیشتر جذب خود می‌کنند. سعی کنید از آب گرم استفاده کنید تا منافذ پوست به خوبی باز شود. اگر به مهمانی خاصی می‌روید صابون تند یا ژل شست و شوی با رایحه زیاد استفاده نکنید. ترکیب بوی عطر و صابون چندان خوشایند نخواهد بود.

عطر را روی پوست خشک اسپری کنید

پس از حمام آب گرم، پوست خود را کاملا خشک کنید. اسپری کردن عطر پاییزی زنانه بر روی پوست مرطوب، ماندگاری عطر را از بین می‌برد. پشت زانو، گردن و حتی موها بهترین مکان برای اسپری کردن عطر است پس آن را کاملا خشک کنید.

عطر را قبل از پوشیدن لباس اسپری کنید

در اکثر مواقع خانم‌ها اسپری کردن عطر را برای مرحله آخر می‌گذارند. در حالی که بایستی عطر پاییزی زنانه را قبل از پوشیدن لباس اسپری کرد. علاوه‌براین اسپری کردن مستقیم عطر بر روی لباس نیز لکه‌هایی را ایجاد می‌کند که در مهمانی‌ها زیاد خوشایند نخواهد بود.

با فاصله از بدن عطر را اسپری کنید

با فاصله از بدن عطر را اسپری کنید

چنانچه بهترین عطر پاییزی زنانه را خریداری کرده‌اید، به هنگام استفاده آن را با فاصله از بدن خود نگه دارید. یعنی بطری عطر را حدود 12 تا 15 سانتی متر دور تر از سینه خود بگیرید. عطر را در جهت بدن و بروی نقاط نبض دار اسپری کنید.. چنانچه از عطرهای پاییزی زنانه روغنی استفاده می‌کنید، آن را به دست خود زده سپس بر نقاط نبض دار بمالید.

پشت گوش را فراموش نکنید

پشت گوش به پوست بسیار نزدیک تر است. چند قطره عطر را به نوک انگشتان زده و سپس به پشت گوش خود بمالید. با اینکار بوی عطر پاییزی زنانه خیلی سریع تر پخش خواهد شد.

نکات و راهنمایی انتخاب عطر خاص

نکات و راهنمایی انتخاب عطر خاص

خیال نکنید کار شما تنها خرید بهترین عطر پاییزی زنانه است و بس. برای یک خرید عالی نیاز است که نکات اصلی انتخاب عطر خاص را بدانید. اگر اهل عطر و ادکلن باشید بدون شک شنیده‌اید که می گویند «عطر سفیر پنهانی یا نامرئی هر فردی است». با انتخاب عطر شما شخصیت خود را به دیگران معرفی می‌کنید. هر چقدر عطر انتخابی شما مناسب‌تر باشد به همان اندازه لباس و تیپ شما جذاب تر دیده می‌شود. برای مثال اگر شخصی درون گرا و آرام هستید سعی کنید خرید خود به عطرهای تند معطوف کنید. ولی اگر شخصیتی برون گرا دارید و یک رفتار شاد و اجتماعی با محیط اطراف خود دارید، استفاده از عطرهای ملایم برای شما بهترین گزینه خواهد بود.

خرید عطرهای خاص را تنهایی انتخاب نکنید. استفاده از نظرات و تجربیات دیگران می‌تواند دامنه انتخاب‌های شما را محدودتر کند. هر چقدر تعداد انتخاب کمتر باشد، راحت‌تر تصمیم خواهید گرفت. برای انتخاب، بیش از عطر پاییزی زنانه را همزمان تست نکنید. زیرا پس از مدت کوتاهی تشخیص رایحه‌ها برای شما سخت‌تر می‌شود.

اولین انتخاب خود را بر روی نبض اسپری نکنید. آن را از روی شیشه استشمام کنید. چنانچه بوی عطر را دوست نداشتید، آن را از لیست انتخاب عطر خاص حذف و گزینه بعدی را تست کنید. اما اگر این بو را دوست داشتید، آن را بر روی مچ یا گودی پشت آرنج اسپری کنید، تا بو را بهتر استشمام کنید.

همیشه نمی توان با اولین تست خرید را به پایان رساند. بدون شک دوست دارید عطرهای خاص زنانه دیگر را نیز تست کنید. برای این کار هرازچندگاهی یک جسم خنثی مانند پیراهی بدون بو یا پوست را استشمام کنید تا حس بویایی شما تازه شود.

نکات مهمی که برای خرید عطر پاییزی زنانه نمی‌دانید!

نکات مهمی که برای خرید عطر و ادکلن زنانه نمی‌دانید!

استفاده از عطر و ادکلن به خصوص برای خانم‌ها در فصل‌های خاص، بیشتر از خرید لوازم آرایشی اهمیت دارد. اما شاید نکات مهمی که برای خرید عطر و ادکلن زنان واجب است را نمی‌دانید. خرید بهترین عطر پاییزی زنانه برای بانوان یک ابزار قدرتمند به حساب می٬آید که می‌تواند به آن‌ها در بهتر شدن روحیه، اعتماد به نفس و جذب کنندگی کمک کند. پس دانستن این نکات خالی از لطف نیست.

انتخاب عطر براساس مکان و شرایط مورد استفاده

بدانید که هر عطری مخصوص به یک مکان و شرایط خاصی می‌باشد. به عنوان مثال اگر به یک مهمانی شبانه دعوت شده‌اید، باید از عطرهای رسمی استفاده کنید. اگر مهمانی در فضای باز است ، عطرهایی با رایحه سنگین توصیه می شود. برای خانم هایی که شاغل هستند و بیرون از منزل کار می‌کنند، در طول روز بهتر است از عطرهای ملایم استفاده کنند. عطرهای تلخ و تند و گرم برای همکاران یا ارباب رجوع می تواند آزاردهنده باشد.

سن متناسب با عطر پاییزی زنانه

سن را در نظر بگیرید

بیشتر خانم ها دوست ندارند سن شان را افشا کنند و تمایل دارند همیشه جوان به نظر آیند. اما هر عطری مناسب هر سنی نیست. اگر سن کمی دارید بهتر است از عطرهای ملایم، خنک، میوه ای و گیاهی و گلی استفاده کنید. برای خانم٬هایی با سن بالاتر عطرهای ادویه‌ای و چوبی بهترین گزینه خواهد بود. اگر قصد خرید بهترین عطر پاییزی زنانه را دارید، سن را مخفی نکنید.

همیشه گران بودن، ملاک اصل بودن نیست

عطرهای اصل و لوکس همیشه گران تر از دیگر عطرها بوده است. اما گران بودن را ملاک اصل بودن تلقی نکنید. بعضی فروشندگان عطرهای تقلبی را با نرخ عطرهای اصل و اورجینال با قیمت گزاف به فروش می رسانند. بهترین راه برای تشخیص اصل بودن، تست بارکد با سایت اصلی برند است.

عطر فیک آلرژی ایجاد می‌کند

در اکثر مواقع عطرهای فیک و الکلی پس از اسپری بر روی بدن، باعث ایجاد حساسیت پوستی می‌شوند. قرمز شدن و خارش زیاد از علایم و نشانه‌های فیک بودن عطر است. برای خانم‌هایی که آلرژی دارند، توصیه می‌کنیم خرید خود را با دقت بیشتری و از فروشگاه‌های معتبر انجام دهند.

بهترین عطرهای زنانه برای قدم زدن در پاییز

بهترین عطرهای زنانه برای قدم زدن در پاییز

پاییز با برگ ریزان دختران بهترین فرصت برای قدم زدن‌های عاشقانه است. اما این قدم زدن در پاییز زمانی خاطره‌انگیز و دلنشین می‌شود که بهترین عطر پاییزی زنانه را استفاده کرده باشید. همان طور که در ابتدای مقاله گفته شد، عطرهای پاییزی معمولا نت‌های گرم دارند.

عطرهایی که برای تابستان استفاده می‌شود، اصلا مناسب فصل پاییز و سرمای پیش رو نیستند. در اینجا بهترین عطرهای زنانه برای قدم زدن در پاییز را معرفی خواهیم کرد.

بهترین عطر پاییزی زنانه تراست

بهترین عطر پاییزی زنانه تراست

پرفیوم زنانه تراست مدل Jolie دارای نت‌های بویایی منحصر به فردی است که با هم ترکیب شده و بویی آرامش بخش و ماندگاری بالا ایجاد می‌کنند. نت‌های بویایی این عطر شامل رایحه‌های گل رز، مریم‌گلی، سدر و مشک می‌باشند. این عطر بسیار مناسب برای استفاده روزانه است و با رایحه‌ای ملایم و طولانی، شما را در طول روز همراهی می‌کند. قیمت این محصول به توجه به کیفیت و طراحی آن، مناسب است. ارزش خرید آن با توجه به ماندگاری و بوی خوشایند آن، بسیار بالاست.

ویژگی‌های اصلی پرفیوم زنانه تراست 100 میل Jolie:

 • بوی خوشایند و آرامش بخش
 • ماندگاری بالا
 • طراحی شیک
 • مناسب برای فصل پاییز

مشخصات عطر پاییزی زنانه تراست

مشخصات عطر پاییزی زنانه تراست

پرفیوم زنانه تراست میل مدل Rouge blanc یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زنانی است که به دنبال یک عطر جذاب و شیک هستند. این پرفیوم از جذابیت بی‌نظیر برخوردار است که هر زنی را می‌تواند شیفته خود کند. با رایحه‌ای مدرن و همچنین ترکیبات خاص درون آن، پرفیوم تراست Rouge blanc توانسته است جایگاهی ویژه در دل‌های زنان ایجاد کند.

 • نت آغازی: اگزوتیک فروت، توت سیاه
 • نت میانی: یاسمن، مگنولیا، چوب صندل، نت شیری
 • نت پایانی: کارامل، کاپوچینو، وانیل

جعبه‌ی این پرفیوم با طراحی ارگونومیک و استفاده از رنگ‌های متناسب با رایحه‌ی داخلی، توجه هر کسی را به خود جلب می‌کند. همچنین، شیشه‌ی عطر با طراحی زیبا و انعطاف پذیری در استفاده، احساس لوکسی را در شما ایجاد می‌کند.

پرفیوم تراست مدل Rouge blanc برای استفاده در مواقع مختلف بسیار مناسب است. می‌توانید این عطر را در روزهای عادی و فعالیت‌های روزانه، ملاقات‌های رسمی، مهمانی‌ها و مجالس شبانه و حتی در میهمانی‌های خانوادگی استفاده کنید. با توجه به رایحه‌ی متنوع و خاص پرفیوم Rouge blanc، شما همواره با احساس اعتماد به نفس و جذابیت بیشتری روبرو خواهید بود.

پرفیوم تراست مدل Rouge blanc برخوردار از ماندگاری بسیار بالاست. با استفاده از ترکیبات با کیفیت و رایحه‌های قوی، این پرفیوم توانسته است به طور مداوم بر روی پوست شما حضور داشته باشد. همچنین، پخش بوی بسیار خوب این پرفیوم باعث می‌شود که شما در هر مکان و هر زمان به خوبی متوجه عطر خود باشید و دیگران نیز از شما و عطرتان متعجب شوند.

حس نوشیدن یک فنجان قهوه یا چای داغ در هوای سرد پاییز یا زمستان به همان اندازه دلچسب است که بوی بهترین عطر پاییزی زنانه به شمام می‌خورد. بوی دلنشین عطرهای پاییزی دل و جان را مدهوش خود می‌کند. عطرهای پاییزی دارای رایحه‌ای شیرین و گرم هستند. وانیل، دسر، کارامل و شکلات در این دسته رایحه‌ها قرار دارند. از دیگر ویژگی بهترین عطرهای پاییزی زنانه، وجود رایحه‌های چوبی است. انواع رایحه‌های چوب مانند چدار، صندل، بلوط و نعناع از این دسته هستند. برترین عطرهای پاییزی زنانه در سال 1402 را از فروشگاه تراست خریداری کنید.

مشخصات عطر پاییزی زنانه کلاس یک

مشخصات و قیمت عطر پاییزی زنانه کلاس یک مدل Neroli

ادو پرفیوم زنانه کلاس یک مدل Neroli با حجم 30 میل یکی از محصولات محبوب و معروف در دنیای عطرها است که به خاطر آکوردهای اصلی وانیلی، پودری و معطر که در آن گنجانده شده است، محبوبیت زیادی دارد. این عطر احساسات شادابی، زندگی و خوشبویی را در اطرافیان خود به ارمغان می‌آورد. ادو پرفیوم Neroli با حجم 30 میل یکی از انتخاب‌های بسیار مناسب برای استفاده روزمره و یا مهمانی‌ها است.

از مزیت‌های استفاده از ادو پرفیوم زنانه کلاس یک مدل Neroli می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طول ماندگاری بیشتر: به دلیل استفاده از ترکیبات با کیفیت بالا، ادو پرفیوم کلاس یک تا زمان طولانی‌تری رایحه‌ی مطلوب را حفظ می‌کند و شما را از نیاز به استفاده مکرر رها می‌کند.

تجربه‌ی لذت‌بخش: با بویی خاص و منحصر به فرد، ادو پرفیوم زنانه کلاس یک مدل Neroli احساسات و خاطرات زیبایی را در ذهن شما به‌وجود می‌آورد و لحظات شیرینی را به یاد می‌آورد.

پوشش گسترده: به دلیل کیفیت بالا و ماندگاری طولانی، تنها چند قطره از ادو پرفیوم کلاس یک مدل Neroli کافی است تا بوی مطلوب شما در طول روز به همراه شما باشد.

ویژگی‌های ادو پرفیوم زنانه Neroli

 •  آکوردهای اصلی : وانیلی، پودری و معطر
 • نت آغازی: ترنج، لاوندر
 • نت میانی: زنبق، برگ گل یاسمن
 • نت پایانی: وانیل، دانه لوبیا، چوب صندل

رایحه شرقی و گلفام عطر پاییزی زنانه تراست

رایحه شرقی و گلفام عطر پاییزی زنانه تراست

بادی میست زنانه تراست، یک عطر سبک است که در طول روز می‌توانید چندین بار از آن استفاده کنید و حس تازگی را به خود و اطرافیانتان هدیه دهید.

رایحه شرقی و گلفام بادی میست، به شما هیجان و انرژی می‌بخشد. نت اولیه آن ترکیب تازگیِ نارنگی ماندارین و حرارت فلفل صورتی است که جای خود را به رایحه‌های یاس و بنفشه می‌دهد و در آخر تندیِ نعناع هندی و گرمی کهربا را به جا می‌گذارد. این عطر، مناسب برای بانوانی است که دوست دارند جذابیت خود را به رخ بکشند و با رایحه‌ای خاص و شگفت‌انگیز برخورد کنند.

ویژگی‌های بادی میست 

 • رایحه: گرم و گلفام
 •  نت آغازی: نارنگی ماندارین، فلفل صورتی
 • نت میانی: بنفشه گل آفتابگردان، یاس بنفش
 • نت پایانی: کهربا، نعناع هندی

سخن پایانی

دنیای عطر و ادکلن، دنیای پیچیده و درعین حال بزرگ است. انتخاب بهترین عطر پاییزی زنانه نیز در این میان بسیار سخت خواهد شد. آگاهی کافی و شناخت درست از برندها، کیفیت عطرها، نوع انتخاب، شناخت روحیه خود همگی در انتخاب برترین عطر پاییزی زنانه به شما کمک می‌کند. فروشگاه تراست عرضه کننده تمام محصولات آرایشی و بهداشتی است. شما بدون هزینه اضافی و از دست دادن وقت می‌توانید بهترین خرید را در فصل پاییز 1402 داشته باشید.

سوالات متداول

آیا عطرهای پاییزی زنانه تراست را بر روی حیوانات تست می‌کنند؟ خیر، بسیاری از برندهای معتبر تراست از آزمایش‌های حیوانی خودداری می‌کنند.

چگونه می‌توانم ماندگاری عطرهای زنانه را بالا ببرم؟ استفاده از لوسیون بدن یا روغن نیمه‌خشک قبل از اعمال استفاده عطرهای پاییزی زنانه می‌تواند ماندگاری را افزایش دهد.

چند بار در روز باید از عطرهای پاییزی استفاده کنم؟ برای استفاده روزانه، یک یا دو بار استفاده کافی است. اما اگر در مجموعه‌ی رویدادهای خاصی شرکت می‌کنید، می‌توانید تعداد استفاده‌ها را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *